SZKOLENIA
kontakt
angryforex@wp.pl
angryforex@wp.pl
czwartek, 31 maja 2012
środa, 30 maja 2012
Tylko D1 pokazuje że możemy mieć korektę do 1.2720 ale jeden
sygnał to za mało a więc nadal jesteśmy w spadkach. Teraz znajdujemy się pod
oporem na 1.2475 jeżeli zostanie obroniony to zlecimy do 1.2430 i tam powinny
pokazać się sygnały na wzrost na innych interwałach w tedy ruszymy do góry do
1.2540 jeżeli ten poziom zostanie wybity to pójdziemy do 1.2720 jeżeli nie to
spadniemy do 1.2350
wtorek, 29 maja 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)






