SZKOLENIA

kontakt

angryforex@wp.pl

wtorek, 19 czerwca 2012

Większość interwałów pokazuje spadki nawet do 1.2350 na razie jednak dopóki jesteśmy nad 1.2600 to możemy mieć wzrost do 1.2630 i tam powinniśmy szukać okazji do zajęcia pozycji krótkiej

poniedziałek, 18 czerwca 2012

Znajdujemy się teraz pod oporem 1.2720 jeżeli zostanie wybity to mamy szanse dojść do 1.2900. Poziomem do spadków jest 1.2685 po przejściu przez niego możemy spadać do 1.2625

piątek, 15 czerwca 2012


Interwały od M15 do H1 dają sygnały na spadki tylko że dopóki znajdujemy się powyżej 1.2630 to idziemy do góry do 1.2670 i tam możemy oczekiwać ruchu w dół do 1.2580 jeżeli obroni się to wsparcie będziemy mieli wzrosty do 1.2670 a jak przejdziemy przez nie to będziemy mieli głębokie osunięcie w dół

czwartek, 14 czerwca 2012


Na H1 mamy zanegowany sygnał spadkowy więc oczekuję wzrostów do 1.2670 i tam możemy oczekiwać odbicia do dołu gdzieś w granice 1.2590.

Poziom do spadków 1.2560

środa, 13 czerwca 2012

W dłuższym terminie mamy sygnał spadkowy do 1.2350. Teraz jednak dopóki znajdujemy się powyżej 1.2486 możemy mieć wzrosty do 1.2582

wtorek, 5 czerwca 2012


Znajdujemy się pod oporem 1.2524 kurs powinien zejść do figury 1.2500 i się odbić do 1.2623 jeżeli figura by się nie utrzymała to możemy mieć spadek do 1.2450 i tam trzeba będzie szukać odbicia jest to ważny poziom jak by został wybity to możemy mieć nowe dołki   

piątek, 1 czerwca 2012

                                            +280  +44%