SZKOLENIA
kontakt
angryforex@wp.pl
angryforex@wp.pl
poniedziałek, 5 marca 2012
Teraz znajdujemy
się w ważnym punkcie, jeżeli cena utrzyma się powyżej 1.3200 To możemy mieć
wzrost do 1.3240 I to jest poziom, który jak zostanie przebity otworzy drogę do
dalszych wzrostów. Jeżeli jednak cena będzie poniżej 1.3200 To mamy dalsze
spadki do 1.3110 I dopiero tam możemy liczyć na odbicie do góry
czwartek, 1 marca 2012
Aktualnie znajdujemy się w impasie pomiędzy dwoma poziomami
na razie trzeba poczekać i szukać okazji do wejścia dopiero przy 1.3327 Na
odbicie do góry i przy 1.3365 Odbicie do dołu a wybicie któregoś z tych
poziomów oznacza dalszy ruch w tą stronę. Dopóki znajdujemy się poniżej 1.3400 Mamy
spadki, jeżeli kurs przeszedłby przez ten opór możemy mieć atak na szczyty
Subskrybuj:
Posty (Atom)





